Novinky 2023 Novinky 2022 Novinky 2021 Novinky 2020 Novinky 2019 Novinky 2018 Novinky 2017 Novinky 2016 Novinky 2015 Novinky 2014 Novinky 2013 Novinky 2012 Novinky 2011
 

PF 2015

 

  

 

30.12.2014

Pozdrav od Afry

     Krásné fotky nám poslali majitelé Afrušky z Polska. Je vidět, že z ní bude velký lovec {#emotions_dlg.love} a přejeme ať dělá majitelům jen samou radost Laughing!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.12.2014

Naháňka Ústrašín

     V sobotu na naháňce u naší kamarádky Jindřišky v Ústrašíně. Tentokrát pouze s Agginkou, jelikož zbytek smečky se rozhodl že bude hárat Surprised ...

 

 

  

 

22.12.2014

Hon Blízkov

     V sobotu 14.12.2014 jsme opět zavítali na hon v našem MS Smile.

 

 

 

22.12.2014

Slovakia Cup Nitra 30.11.2014

     Na naši poslední výstavu v tomto roce jsme vyrazili na Slovensko hned druhý den po naháňce. Jisté obavy byly jestli se sejdeme všichni Wink, ale ráno jsme si mohli pospat, jelikož čas posouzení byl uveden až v poledních hodinách. Holky opět nezklamaly a já měla ohromnou radost. Posuzoval španělský rozhodčí Manuel Loureiro Borges - posuzování bylo velice rychlé - posudky se totiž vůbec nepsaly... Agginka v konkurenci dvou pejsků ve třídě otevřené - Exc.1, CAC, CACIB - Slovakia Cup Winner, BOB a Pinkie kupodivu také  {#emotions_dlg.jokingly} ! Moc děkuji za pomoc Petře Kolegarové!

 

 

    

 

 

 

06.12.2014

Na naháňce v Praze

     Minulá sobota jsme strávená s naší kamarádkou od porcelánů v Úholičkách. Střeleny 4 prasata ... více ve FOTOGALERII

 

 

 

 

 

 

06.12.2014

Arlenka na PzB

     V neděli 23.11.2014 jsme jeli podpořit naši krásnou Arlenku na Předběžné zkoušky barvářů do honitby Kosová (OMS Třebíč). I přes nervozitu pánečka zkoušky oba perfektně zvládli a Arlenka je dokončila v krásné III.ceně. Moc gratulujeme {#emotions_dlg.yes}!!!

Více ve FOTOGALERII ...

 

 

    

 

 

 

moje dvě holky z vrhu A - Aggie a Arlene

25.11.2014

Švyčtí kluci - 16 týdnů

     Včera naše švycká štěňátka oslavila 4 měsíce života {#emotions_dlg.love}. Většina z nich odjela do skvělých rodin od kterých dostáváme zprávy jak se ušáčci mají dobře. Bohužel ještě dva nádherní kluci Avalon a Arian pořád čekají na tu svoji správnou rodinu, která se jim bude naplno věnovat. Snad se brzy dočkají - už se na ni moc moc těší Wink!

 

 

  

16.11.2014

Baron v novém domově

     Moc děkujeme za krásné fotky z Norska od majitelů Baronka! Je vidět, že si získal nejen dvounohou rodinu, ale i tu psí přímo hannoverskou {#emotions_dlg.love}. Chodí spolu na procházky po pláži a jelikož se náš kluk nebojí vody, okusil jaké to je koupat se přímo v moři {#emotions_dlg.jokingly}. Budeme se těšit na další zprávy!

 

 

 

 

 

16.11.2014

Hon na zajíce

     V sobotu 8.11.2014 jsme se s Pinkie zúčastnili v našem MS prvního společného honu. Počasí nám vůbec nepřálo - celý den pršelo, ale my jsme se hlavně těšili na to, že konečně otestujeme našeho nového pomocníka v terénu Laughing. I přes letošní velkou přestávku Pinkie neztratila kondičku a musím ji pochválit za perfektní práci v honitbě - její hlasitost na teplé stopě je úžasná! Foto ZDE ...

 

 

  

14.11.2014

Arian a Avalon

     Stále volní poslední dva nádherní ušatí vymazlení pejsci Ariánek a Valíček. Socializovaní, žijící s námi v domácnosti, zvyklí na jízdu autem a mají již hygienické návyky. Čekají na svoji novou rodinu, která se jim bude věnovat!

 

 

   

 

 

 

06.11.2014

Baron odletěl do Norska

     Ve čtvrtek večer jsme se rozloučili na pražském letišti s naším posledním hannoveráčkem Baronkem {#emotions_dlg.love}! Přiletěl si pro něj osobně majitel z Norska a jsem velice ráda za možnost se s ním osobně setkat. Celá rodina se na něj dlouho těšila a tak věřím že se tam bude mít nadmíru dobře. V jeho novém domově již na něj čekal zbytek smečky, se kterou se budou věnovat hlavně lovu. 

 

 

 

poslední společné foto se starší sestrou Aggie a maminkou Orou

 

 

 

 

 

03.11.2014

Alvin napsal domů

     Další z našich ušatých kluků Alvinek nám poslal fotky, abychom viděli jak se v novém domově má skvěle a má s kým dovádět {#emotions_dlg.jokingly} ...

 

 

 

 

02.11.2014

Aggie a Pinkie - EVROPŠTÍ VÍTĚZOVÉ

     Nádherné výsledky našich holčiček na prestižní výstavě European DogShow pořádané letos v České republice! Aggie nás mile překvapila a natřela to celé konkurenci {#emotions_dlg.jokingly}, ve třídě otevřené obdržela od rozhodčího MVDr. Františka Šimka - Exc.1, CAC, CACIB - EVROPSKÝ VÍTĚZ, BOB !

Ani naše Pinkie nás nezklamala Laughing a v tentokrát velmi početné konkurenci velmi krásných švycáčků (8 je již hodně u tohoto plemene Wink) vybojovala u polského rozhodčího Werona Grzegorze ve třídě pracovní - Exc.1, CAC, CACIB - EVROPSKÝ VÍTĚZ, BOS !

Máme obrovskou radost a nyní se již plně můžeme věnovat pracovním povinnostem Wink ...

 

 

 

 

 

 

Více opět v naší   FOTOGALERII ...

 


27.10.2014

Národní výstava psů při EDS Brno - 23.10.2014

     Skvělý den v kruhu známých i neznámých a překvapivé výsledky, které nás velmi potěšili! Moje holky zabodovaly! Agginka ve třídě otevřené - Exc.1, CAC, Národní vítěz, BOB (rozh. Věra Dvořáková). Pinkie ve třídě pracovní - Exc.1, CAC, Národní vítěz, BOB (rozh. Iva Černohubová). Foto ...

 

 

 

27.10.2014

...

     Bude to skoro týden co jsme se museli rozloučit s naší malou velkou Nelinkou... Těžko se mi to píše i dnes... Za měsíc by se dožila krásných 10ti let, bohužel osud tomu chtěl jinak ...

Navždy zůstaneš v mým srdíčku!!!! 

 

 

27.10.2014

Poslední švycká štěňátka

     Tento týden naše psí řady značně prořídly - do nového domova odjela Aireenka, Ally, Alvin a dočkal se i hannoverský Browník. I když je nám trochu smutno - velkou radost mám z toho, že většina štěňátek zůstala v ČR, ve skvělých rodinách a bude možnost se s nimi občas vídat nejen na výstavách.

Na své pánečky ještě stále čeká jediná fenečka Afra {#emotions_dlg.love} a dva super chlapi {#emotions_dlg.love} Avalon a Arian! Proto neváhejte a přijeďte si pro ně!

 

 

18.10.2014

Aireen v novém domově

     I naše nejmenší a nejsladší Aireenka našla milující domov, kde jí dělá společnost bíglí slečna Fionka. Tvoří skvělou dvojku a zdá se že mezi nimi není rozdílu {#emotions_dlg.jokingly} - zbarvením naprosto stejné {#emotions_dlg.love}!

 

 

 

18.10.2014

Pinkie - 4 roky

     Naše ušatá Pinuška dnes spolu se svými sourozenci z vrhu P z chovatelské stanice Bencilla slaví 4 roky života. Všem přejeme hlavně zdraví a mnoho radostí se svými pánečky.

 

 

   

13.10.2014

Grand Prix a Derby CACIB Show - Komárom (HU)

     Úžasně teplý výstavní víkend 11.-12 .10.2014 jsme strávili v maďarském městě Komárom, v krásném prostředí pevnosti Monostori erőd. V sobotu posuzoval ruský rozhodčí Dr. Eugeny Kuplyauskas a v neděli příjemná paní rozhodčí z Estonska Mrs. Siret Lepasaar. Pinkie se oběma rozhodčím velice líbila a udělili jí tituly nejvyšší! Ve třídě pracovní po oba dny: Exc1, CAC, CACIB, HFGY - BOB !

V sobotu jsme se také v odpoledních soutěžích dostali do užšího výběru 6.FCI, ale na nedělní soutěže jsme již nečekali a po posouzení upalovali k domovu za štěňátkama {#emotions_dlg.love}!

 

Fotogalerie ...

 

 

 

13.10.2014

Brownie - hannoverský pejsek

     Ještě stále čeká náš poslední hannoverský pejsek na své nové majitele! Je úžasný povahou, velmi hlasitý a nebojácný! Několikrát odčervený, očkovaný s čipem a mezinárodním pasem. Zkrátka připravený do nového domova.

 

 

  

08.10.2014

Hannoverský vrh A - 2 roky

     V sobotu 5.10.2014 tomu byly 2 roky co se narodily naše dvě hannoverské cácorky {#emotions_dlg.love} !!!

 

 

08.10.2014

Štěňátka švyckých honičů

     Našim štěňátkům již bylo 11 týdnů a ještě někteří pejsci a fenky pořád čekají na své nové majitele! V případě zájmu neváhejte a přijeďte si vybrat z těchto jedinečných krásných a velmi nadějných štěňátek. Jsou již několikrát odčervena, očkována, s čipem a mezinárodním pasem. Ihned k odběru! Součástí prodeje je smlouva a veškerý chovatelský servis - se vším rádi pomůžeme, poradíme!

 

 

 

05.10.2014

IHA Bundessieger Tulln (Rakousko)

     Po delší rodičovské přestávce se naše Pinkie ukázala na zahraniční výstavě. V sobotu 27.8.2014 jsme navštívili naši nejbližší rakouskou výstavu v Tullnu na Dunaji. Pilně jsme pracovali na její kondičce a ostudu jsme určitě neudělali. Paní rozhodčí Haně Ahrens se velmi líbila a ani nechtěla věřit, že je 10 týdnů po porodu! Ve třídě pracovní si vyběhala krásné ocenění - V1, CACA, CACIB - Bundessieger, BOB.

 

 

  

28.09.2014

Aida v novém domově

     Také "naše" Aidička již poslala krásné fotky z jejího nového domova! Má úžasnou kamarádku bassetku Dagginku. Je vidět, že snadno podlehla jejímu kouzlu a ráda se s ní dělí o svůj pelíšek. Proto neváhejte a přijeďte si vybrat svého krásného ušatého kamaráda! Ještě jsou volné fenky i pejsci. Nezávazná návštěva vítána!

 

   

28.09.2014

Arn v novém domově

     Náš ušáček Arník, který jako první opustil svůj domov se dostal do myslivecké rodiny. Za kamaráda má krásného výmaráčka, se kterým tvoří super dvojku. Dokonce se s ním dělí o svůj pelíšek. Majitelům děkuji za krásné společné fotky - sluší jim to Laughing!

 

 

 

24.09.2014

Návštívila nás Arlenka

     Dnes jsme měli moc milou návštěvu, které jsme se nemohli již delší dobu dočkat. Navštívila nás jediná sestra naší Aggie "malá" Arlenka, ale drobek to rozhodně není. Vyrostla z ní nádherná psí slečna, která podobu své matky rozhodně nezapře Laughing! Majitelům dělá velkou radost - je to velký pracant, letos se již připravuje na první zkoušky.

 

 

21.09.2014

Štěňátka - 9 týdnů

     Letí to jako voda a naše všechna štěňátka oslavila již 9 týdnů života.

 

 

20.09.2014

Švycký honič - štěňátka 8 týdnů

     Štěňátka švyckého honiče k odběru! Foto ...

Omlouvám kvalitu pozadí fotek, ale vše bylo dnes nějak narychlo...

 

   

 

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

14.09.2014

Hannoverský barvář - štěňátka 8 týdnů

     Malý Bennetek a Browník pořád čekají na své nové majitele! Baron s námi pobude ještě nějakou dobu, jelikož se chystá na dalekou cestu do Norska. Foto ...

 

 

11.09.2014

Švycká štěňátka - 7 týdnů

     I našim strakatým prckům již včera bylo 7 týdnů. Také mají za sebou očkování a čipování a někteří pořád čekají na svoje nové majitele. Takže k odběru budou během následujícího týdne připraveni! Více ve FOTOGALERII ...

 

07.09.2014

Hannoverští kluci - 7 týdnů

     Našim hannoverským klukům bylo ve středu 7 týdnů. Mají za sebou již první očkování a dvě odčervení. Během příštího týdne by mohli jít k novým majitelům, bohužel opět hledáme nové pánečky. Volný je žíhaný Bennetek a červený Browník. Více ve FOTOGALERII ...

 

 

06.09.2014

Hannoverská a švycká štěňátka - 6 týdnů

     Hlásíme se trochu se zpožděním, ale přece Smile. Další týden utekl jako voda a naše štěňátka slavila již 6 týdnů. Baští pevnou stravu (granulky a maso) a všelijaké štěněcí dobrůtky a na mateřské mlíčko již skoro zapoměli. Jejich váha roste obrovskou měrou a již není možné je chovat několik najednou Laughing. Bohužel počasí nám k focení vůbec nepřeje a tak fotek máme jen pomálu. Snad to tento týden napravíme. Foto ...

Pro případné zájemce jsou ještě někteří pejsci i fenečky volné - tak neváhejte, volejte, pište a přijeďte nás navštívit!!!

 

 

 

 

01.09.2014

Hannoverská a švycká štěňátka - 5 týdnů

     Další týden utekl jako voda a všem našim ušáčkům bylo 5 týdnů. Všechna krásně prospívají, dostávají již nějakou dobu příkrm, ale ještě si rádi cucnou mlíčka od maminek. Dokonce i maličká Aireen {#emotions_dlg.love} se snaží dohnat svoji váhu a mezi svými sourozenci během her se rozhodně neztratí - je to velká bojovnice Laughing!

Už i focení je obtížnější - jsou jako pytel blech. Jsou všude a nejdou zastavit {#emotions_dlg.jokingly}. FOTOGALERIE ...

Stále ještě jsou některá štěňátka volná - jak fenečky, tak pejsci - proto neváhejte a rezervujte si svého ušáčka. Přijeďte se i nezávazně podívat!

 

 

zleva: Alisha, Ally, Afra, Aireen, Aida, Avalon, Arian, Alvin, Arn

 

zleva: Baron, Brownie, Bennet

24.08.2014

Švycká štěňátka - 4 týdny

     Dnešní náročné focení i přes nepřízeň počasí jsme zvládli a výsledek snad stojí za to {#emotions_dlg.love} ! Více zde.

 

16.08.2014

Hannoverská štěňátka - 4 týdny

     Další týden uběhl jako voda Smile! Naši hannoverští kluci oslavili první měsíc života. Využili jsme chvíli sluníčka a na chvíli se provětrali. Fotky zde.

 

 

15.08.2014

Švycká štěňátka - 3 týdny

     Letí to jako voda a naši strakatí ušáčci dnes mají již 3 týdny. Byli také poprvé venku a ochutnali štěněcí kašičku. Bohužel fotky z tohoto srandovního krmení jsme nestihli, ale příležitostí bude ještě dost Laughing. Štěňátka budou k odběru ve druhé polovině září. Neváhejte a rezervujte si svého strakatého ušáčka Wink! Foto.

 

 

   

 

   

 

   

09.08.2014

Hannoverská štěňátka - 3 týdny

     Ve středu 6.8. naši hannoverští kluci oslavili 3 týdny. I když na to nevypadají, jsou to pěkní nezbedníci {#emotions_dlg.love} a hlasitost jim určitě nebude chybět. V případě zájmu pište, volejte! Foto.

 

 

 

 

 

08.08.2014

Švycká a hannoverská štěňátka - 2 týdny

      Dnes naše švycká štěňátka mají 2 týdny. Některá již otevřela očička a svoji velikostí a váhou se přiblížila ke svým o 3 dny starším "bráškům" hannoveráčkům Laughing. Fotky na rajčeti.

Neváhejte a zarezervujte si včas svého ušatého švyckého mazlíčka - ještě jsou volné některé fenky i pejsci a 1 hannoverský pejsek.

I nezávazná návštěva je možná po telefonické domluvě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.08.2014

Švycká štěňátka - 1.týden

     Tak i naše početná parta švycáčků dnes slaví první týden života {#emotions_dlg.love}. Několik fotek z prvního týdne života ...

 

             

 

                        

 

                                       

26.07.2014

Hannoverská štěňátka - 1.týden

     Utíká to jako voda a naši hannoverští kluci dnes slaví 1.týden života. Je vidět, že jejich maminka má mléka dostatek a tak z nich nebudou žádní drobečci ale řádní cvalíci. Dnes jsme konečně vybrali jména:  BARON - světlý žíhaný, BENNET - tmavý žíhaný, BROWNIE - hnědý {#emotions_dlg.love}. Pár fotek z jejich týdenního růstu Laughing.

 

   

23.07.2014

Máme švycká štěňátka !

          Již se budu opakovat Laughing, ale včera 19.7.2014 také v podvečer se tentokrát naší švycké Pinkie narodilo 9 krásných zdravých štěňátek - 4 pejsci a 5 feneček - vrh A. V případě zájmu o tyto krásně vybarvené honiče neváhejte "mejlovat" nebo volat a přijeďte si vybrat toho svého NEJ Laughing!

 

 

 

 

 

 

20.07.2014

Máme hannoverská štěňátka !

     Včera v podvečer 16.7.2014 se Orince narodili 3 krásní zdraví pejsci - vrh B. Dva kluci jsou žíhaní a jeden červený. Mají se čile k světu a maminka o ně vzorně pečuje.

 

  

17.07.2014

Máme to za pár

     Ora dnes 57.den a Pinkie 53.den březosti. Již příští týden se můžeme těšit na dvojnásobnou nadílku.

 

   

 

10.07.2014

Výcvikový den KCHŠH

     V sobotu 28.6.2014 opět skvělé setkání na Kosově Hoře. Více ve fotogalerii Laughing.

 

 

 

30.06.2014

Štěňátka švyckého honiče a hannoverského barváře

25.06.2014

Oblastní výstava a Speciální výstava KCHŠH Náměšť na Hané

     V sobotu 14.6.2014 jsme opět výstavně slavili Laughing! Obě naše holky posuzoval v jednom kruhu mezinárodní rozhodčí pan Petr Řehánek a chválou nešetřil.  

Agginka v mezitřídě: V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz.

Pinkie na Speciálce ve třídě pracovní: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy. Den před výstavou Pinkie obdržela psaní z Belgie - byl jí potvrzen titul C.I.B. , C.I.E. Laughing !!!

Fotky z výstavy zde.

 

 

   

15.06.2014

Novinky

Novinky v sekci Štěňátka {#emotions_dlg.jokingly}!

31.05.2014

NVP Senec, SK 30.5.2014

     Agginka dnes ve slovenském Senci splnila podmínky pro obdržení titulu Slovenský Junior šampion! Od finského rozhodčího Veli-Pekka Kumpumäki obdržela známky - V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB

 

 

 

22.05.2014

Ora dnes oslavuje

     Dnes oslavila naše Orinka sedmé narozeniny {#emotions_dlg.love} ! Velkou radost mi také udělala její dcera Agginka na dnešní mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích - poprvé v dospělácké mezitřídě od slovenské rozhodčí Viery Staviarské dostala známku V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB. Foto.

 

 

    

26.04.2014

Nitradog 30.3.2014

     V neděli jsme zavítali za hranice k našim sousedům na východ. Skvělý den a super výsledky. Obě moje fenky se měly posuzovat ve dvou kruzích ve stejný čas a tak Pinkie si na starost vzala handlerka Petra Kolegarová, za což ji moc děkuji! Agginka již naposledy ve třídě mladých v konkurenci maďarské fenky obdržela: V1, CAJC, BOB - od slovenského rozhodčího a zároveň prezidenta SKJ Jozefa Jursy. Pinkie posuzoval ve třídě šampionů chorvatský rozhodčí Boris Špoljarič: V1, CAC, CACIB, BOB - tímto splnila podmínky a získala titul Slovenský grand šampion , který nám hned vystavili! Foto ...

 

 

 

 

 

 


04.04.2014

Jarní procházky

 

 

Více ve fotogalerii...

 


22.03.2014

DUO CACIB Brno 23.2.2014

     Po delší "zimní" pauze plné honů a naháněk jsme opět vyrazili na výstavu. Příjemnou neděli jsme strávili na brněnském výstavišti, kde jsme potkali mnoho známých tváří.

Moje ušaté holky mi udělaly velkou radost - krásně se předvedly a obdržely nejen moc pěkné posudky, ale domů jsme si vezli rovnou dva šampiony Laughing. Posuzovala rozhodčí z Rakouska paní Hana Ahrens. Naše nejmladší - Agginka se vystavovala naposledy ve třídě mladých se známkou: V1, CAJC, BOJ a tím splnila podmínky k udělení titulu Český junior šampion. Pinkie ve třídě šampionů: V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB a tímto také splnila podmínky k udělení titulu Český grandšampion {#emotions_dlg.yes}. Fotky zde.

 

 

   

24.02.2014

Konečně přišla zima

Pár fotek z našeho ledového království {#emotions_dlg.jokingly}. Po dlouhé době se na nás přišlo podívat i sluníčko!

 

 

28.01.2014
TOPlist

 

Tvorba www stránek pro chovatele
© z Vančáku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba pro chovatele