Novinky 2020 Novinky 2019 Novinky 2018 Novinky 2017 Novinky 2016 Novinky 2015 Novinky 2014 Novinky 2013 Novinky 2012 Novinky 2011
 

Poslední hon 2012

     Za krásně mrazivého dne jsme v sobotu 29.12.2012 jen s Pinkie absolvovali poslední hon našeho mysliveckého sdružení.

 

  

 

 


31.12.2012

Pf 2013

 

Několik fotek ze silvestrovského dovádění zde {#emotions_dlg.jokingly}.

 

 

    

 

Spokojené prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok 2013

Vám i Vašim čtyřnohým kamarádům

přeje

chovatelská stanice z Vančáku

 

 


23.12.2012

Na návštěvě u Arlenky

     Ve čtvrtek jsme se moc těšili až uvidíme Arlenku. Bydlí kousek od zámku Vranov n. Dyjí a doma se má doslova jako hraběnka Laughing! Přivítání bylo velmi bouřlivé, ještě si na nás vzpoměla. Je to nádherná psí slečna a její páneček je na ní náležitě hrdý, jelikož se u ní už projevují silné lovecké pudy. Těšíme se na další budoucí setkání!

 

 

 

 


16.12.2012

Naháňka

     V pátek 7.12.2012 jsme přijali pozvání na naháňku polesí Habrůvka. Byl to skvělý den, i když na nás trochu mrazivější. Poznali jsme pana Nováčka a jeho nádhernou smečku berňaček. V naší skupině honců jsme bohužel prasata neviděli, ale Pinkie si jistě přišla na své, jelikož často v dálce hlásila, ale stihla se vrátit ještě před výřadem.

 

 


09.12.2012

Arlenka v novém domově

     V sobotu jsme se rozloučili s naší Arlenkou {#emotions_dlg.love}, která odjela do nového domova. Nebude ale daleko a tak doufáme, že se občas navštívíme. Doma na ní již čekala starší kamarádka foxteriérka. Brzy doplníme fotky.

Fotky z posledních společných dnů ...

 

  

 

 


04.12.2012

Nelinka slaví 8 let

     Naše mastifí zlatíčko Nelinka dnes slaví osmé narozeniny {#emotions_dlg.love}. Přejeme jí do dalších let hlavně hodně zdraví a pevné nervy s ostatními členy naší smečky Smile!

 

 

 

 


 

 

30.11.2012

Hon Ústrašín

     V sobotu jsme přijali pozvání od kamarádky na hon. Tentokrát opět jen s Pinuškou, která se neustále zlepšuje, hlavně co se týká poslušnosti {#emotions_dlg.jokingly}! Stále nás překvapuje ...

Pár fotek na rajčeti...

 

   

 


29.11.2012

Aggie a Arlene na procházce :-)

     Sluníčka jsme se nedočkali a tak jsme se dnes konečně všichni vypravili na krátkou procházku ke krmelci. V baťůžku se holkám moc nelíbilo, za to až se dostali na louku a do lesa, tak bylo těžké je sehnat dohromady. Štěňátka byla nadšená, sbírali vše co viděli, hlavně spadané lupínky a šišky Laughing.

 

 

 

 

 


23.11.2012

Štěňátka - 6 týdnů

     V pátek bylo našim holčičkám 6 týdnů. Rostou jako z vody a na váze přibírají velkou rychlostí {#emotions_dlg.jokingly}! Brzy snad přibudou fotky už z venkovního prostředí, jen co se na nás sluníčko usměje...

 

 

 

 


17.11.2012

První hon

     První společný hon na zajíce. Moc nás to bavilo, hlavně Pinušku Smile!

 

 

 


11.11.2012

MVP Praha 4.11.2012

     V neděli jsme si jeli odskočit do Prahy na naši poslední letošní výstavu. Strávili jsme příjemný den v kruhu známých a našla se i chvilka k posezení u kafíčka. Honiče posuzovala rozhodčí Ing. Černohubová Iva a Pína si odnesla ve třídě pracovní krásný posudek s oceněním V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB-Vítěz Prahy

 

 

 

Fotky z akce opět na rajčátku.

 


05.11.2012

Štěňátka - 4 týdny

      Štěňátkům jsou dnes 4 týdny! Pelíšek jim už nestačí a tak jsme museli postavit ohrádku. A jako každá štěňátka začínají vše okusovat - nejen hračky, ale už ví i na co jsou papuče :-).

Konečně přidány fotky Smile!

 

V případě zájmu o toto úžasné plemeno pište nebo volejte :-) !

 

 

 


 

 

02.11.2012

Štěňátka - 3 týdny

     V pátek 26.10. měli naši "medvídci" 3 týdny. Už vnímají okolí, ale pelíšek naštěstí ještě neopouštějí.  Fotogalerie zde.

 

 

 


27.10.2012

13.10.2012 - Pinkie oslavila 2.narozeniny

     V sobotu naše Pinuška oslavila narozeniny na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. A vedlo se nám skvěle! Opět jsme stáli na stupních vítězů Laughing. Posuzoval gruzínský rozhodčí Beradze Iuza. Odpolední soutěže posuzovala švýcarská rozhodčí Martegani Margrit.

Sešli jsme se s naší polosestřičkou Rachel, ale také jsme poprvé viděli a poznali sestřičku Penny (Ejsinku). Škoda, že nebylo moc času se více poznat a holky si mohli zaběhat venku. Den to byl náročný, ale radost byla veliká.

 

Pinkie - tř.pracovní: V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5

 

Za fotky moc děkuji Martě Voborníkové a panu Petříčkovi!

 

 


16.10.2012

Štěňátka - 1. týden života

     Zítra naše hannoverské slečny slaví první týden života {#emotions_dlg.love} ! Rychle rostou, přibírají na váze, protože Orinka má mlíčka dostatek. Už jí ale začíná být dlouhá chvíle v době kdy slečny po krmení odpočívají a tak ji na chvíli pouštíme ven ke smečce.

 

 

 

 

 


11.10.2012

Konečně hannoverská štěňátka!

    Včera odpoledne 5.10.2012 se Orince narodily krásné a hlavně zdravé dvě psí holčičky. Jedna žíhaná a druhá barvy jelení červeň. Mají se čile k světu {#emotions_dlg.love}! Fotky štěňátek  zde.

 

 

 

    Dnes 6.10. jsme ještě stihli s Pinkie barvářské zkoušky honičů pořádané mysliveckým sdružením Pavlínov. Počasí nám přálo skoro jako v létě. Sešlo se nás 12 pejsků - převážně jezevčíků a slovenských kopovů. Rozdělení jsme byli na dvě skupiny. Honitba byla hodně zazvěřená a Pína raději na stopě dala přednost teplé srnčí stopě a to nás posunulo do II. ceny. Lidé a nálada okolo byla více než skvělá, ale i přesto jsme se těšili a spěchali domů za štěňátkama. Za fotečky ze zkoušek moc děkujeme panu Radkovi Hřibovi. 

 

   

 


06.10.2012

Moravskoslezská NVP Brno 29.9.2012

     Obrovskou radost nám dnes udělala Pinkie na národní výstavě v Brně. Posuzoval rozhodčí pan Ing. Leoš Jančík, závěrečné soutěže p. M. Václavík.

Pinkie - tř.pracovní: V1, CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 2

 

     Za fotky moc děkujeme naší chovatelce Ivaně Herianové Smile.

 

 

 


29.09.2012

Ora - 53.den březosti

     Do porodu zbývá už jen pár dní. Orinka se tváří spokojeně a pěkně přibývá na váze. Doufáme, že vše proběhne v pohodě a bez komplikací. 

Bereme záznamy na hannoverská štěňátka Smile. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi zodpovíme veškeré otázky týkající se tohoto úžasného plemene. Více v rubrice Štěňata.

 

 

 

 


24.09.2012

Klubová výstava v Litomyšli

     V sobotu 15.9.2012 jsme vyrazili na klubovku do Litomyšle. Přísným ale spravedlivým okem posuzoval rozhodčí ze Slovenska pan Vladimír Piskay. V letošní velké konkurenci švycáků jsme si odvezli ocenění nejvyšší - Pinkie - V1,CAC, Klubový vítěz,BOB.

Současně jsme absolvovali také bonitaci s krásným posudkem a Pinkie se tak  stává chovnou fenečkou.

Máme  ohromnou radost {#emotions_dlg.jokingly}! Fotky z akce zde.

      

 

 

 

 

      Víkend to byl dost náročný! Ještě v neděli dopoledne jsme se zúčastnili našeho prvního malého dogtrekkingu (15 km) Bludička cup 2012 a získali 5.místo Laughing! A odpoledne ještě stihli naháňku na prasata.

 

 

 

 

 


 

17.09.2012

19.8.2012 MVP Duodanube Bratislava

     Dlouho jsem se těšila na tuto dvoudenní výstavu, jelikož se koná v pěkném prostředí dostihového závodiště. Přihlásili jsme se pouze na neděli, jelikož jsme očekávali dobu hárání naší Pinkie a dva dny nás potom tolik neboleliSmile. Potkali jsme se tam s Pinkinou sestrou Rachel a berňáky Fellon a Ackim. Vedli jsme si skvěle, na soutěže jsme ale nečekali a upalovali jsme brzy k domovu. Posuzovala česká rozhodčí Věra Dvořáková. Fotky bohužel žádné nemáme.

 

Pinkie: tř.prac.-V1,CAC,CACIB,BOB

 


27.08.2012

Letní kurz trubačů Chlum u Třeboně

      Tak jako vloni, tak i letos jsme se vydali na tradiční kurz troubení do jihočeského Chlumu, tentokráte už ve třech Smile. Byl to nádherný týden strávený mezi přáteli a známými, který jsme si náležitě užili. Vše zdokumentováno zde.

 

 

 

 


14.08.2012

Máme nakryto :-)

     Dne 3.8.2012 byla nakryta naše hannoveračka Orinka, doufáme že úspěšně {#emotions_dlg.love}! Otcem štěňátek by se měl stát nádherný, nejen pracovně, ale i výstavně velmi úspěšný pes importovaný ze Slovenska Fik od Figĺa.

 

 

 

 


12.08.2012

Objevování krás Vysočiny

     O víkendu jsme nelenošili a sami jsme se vydali na procházky po blízkém okolí. Fotky zde.

 

 


10.07.2012

Letní vystavování

     Uplynulé dvě soboty jsme navštívili výstavy v Brně a Klatovech. Vzhledem ke klimatickým podmínkám a časové náročnosti se nám docela vedlo Smile!

 

23.6.2012 MVP Intercanis: Ora - VD

                                          Pinkie - V1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOB

30.6.2012 NVP Klatovy: Ora - V1,CAC

                                     Pinkie - V1,CAC,Národní vítěz,BOB

 

 

 

 

 


03.07.2012

Nádherné fotky

     Na MVP v Litoměřicích jsem měla tu čest poznat známou fotografku paní Zuzanu Samkovou. Dnes nám přišlo pár fotek, na které jsem se dlouho těšila. Holkám to tam moc sluší {#emotions_dlg.love}. Ostatní najdete brzy ve fotogalerii.

 

 

 

 


20.06.2012

MVP Prestige Leszno 3.6.2012

     V neděli jsme se s oběma fenkami vydali na naši první výstavu do Polska. Cesta byla dlouhá, ale vše jsme zvládli. Potkali jsme tam naši kamarádku s porcelánkama a tak při čekání než na nás přijde řada, nám čas rychle utíkal. Obě holky byly úspěšné! Orinka navíc na této výstavě splnila podmínky pro udělení titulu Interšampion Laughing! Několik fotek z výstavy zde. 

Ora: tř.šamp. - V1, CWC, CACIB, BOB

Pinkie: mezitř. - V1, CWC, res.CACIB

 

 

 

 

 


05.06.2012

Natura Viva a MVP Litoměřice

     Ve čtvrtek 24.5.2012 jsme s Pinkie vyrazili na mysliveckou výstavu Natura Viva do Lysé nad Labem, tentokrát pracovně. Vzali jsme službu u stánku našeho klubu honičů, a museli jsme se i předvést na pódiu k představení plemene. Počasí vyšlo a my měli spostu času k návštěvě ostatních stánků s mysliveckým zbožím. Fotky zde.

V sobotu jsme ještě stihli navštívit MVP v Litoměřicích. Pinkie se nádherně předvedla a získala skvělý posudek od rozhodčího P.Řehánka:

Pinkie: mezitř.-V1, CAC, CACIB, BOB

 

Minulý týden Orinka obdržela certifikát o získání titulu Český grandšampion! Smile

 


01.06.2012

Ora Klubovou vítězkou

     V sobotu 19.5.2012 jsme se po delší době opět zúčastnili letos již 6. klubové výstavy barvářů. Konala se v krásném prostředí u Kladrub nad Labem v penzionu Kolesa. Hannoverské barváře posuzoval rozhodčí pan Milan Pavlík. Orinka se odnesla krásný posudek a stala se Klubovou vítězkou. Máme ohromnou radost {#emotions_dlg.love} !!! Fotky z akce opět na rajčátku.

 

Ora: tř.vítězů - V1, CAC, Klubový vítěz

 

 

 


20.05.2012

12.5.2012 Klubové BZH Blučina

     V sobotu 12.5. jsem absolvovala s Pinkie klubové barvářské zkoušky honičů v Blučině. Ráno to vypadalo, že bude svítit sluníčko, ale spletli jsme se. Bohužel to do naší poslední disciplíny-stopy nevydrželo, ochladilo se a začalo silně pršet. Pinkie to v dešti nebavilo (mě taky ne), dvakrát sešla ze stopy, což nás odsunulo do III. ceny. Ostatní disciplíny splnila na 4. Byli jsme moc rádi, že to takto vůbec dopadlo a promočení a zmrzlí jsme po ukončení zkoušek ihned upalovali k domovu Smile.

 

 

 


 

 

14.05.2012

MVP Praha 5.5.2012

     V sobotu jsem se pouze s Pinkie vydala do hlavního města. Strávili jsme tam nádherný den s přáteli a odvezli si skvělý posudek a ocenění. Posuzovala dánská rozhodčí paní Scheel Birte. Více fotek zde.

Pinkie - V1,CAC,CACIB,CAC ČMKU,Vítěz střední a východní Evropy

 

 

 


06.05.2012

26.4.2012 Ora z Mědníku - 5. narozeniny

     Dnes slaví naše Orinka 5. narozeniny. Shodou okolností právě dnes přišel potvrzený šampionát, a tak se Orka zároveň stává oficiálně Šampionem ČMKU. Krásný dárek hlavně pro nás - páníčky Laughing. Přejeme jí hodně zdraví a doufáme, že se letos dočkáme prvních štěňátek, na která se už teď moc těšíme {#emotions_dlg.love}.

 

 

 


26.04.2012

14.4.2012 - Výcvikový den Lavičky - Orlík

     V rámci tréninku na přibližující se barvářské zkoušky honičů, jsme se přihlásili na výcvikový den, který pořádal Klub chovatelů honičů. Předpověď deštivého počasí se naštěstí nenaplnila a my si užili skvělý i když dosti chladný den. Potkali jsme zde spoustu známých tváří. Fotek moc nemáme, jelikož mě hned ráno zklamal fotoaparát a tak se s Vámi podělím o fotky bráchy Puntíka a Báry Dančové.

 

 

 


15.04.2012

Velikonoční procházka

     Po nedělní sněhové přeháňce jsme si Velikonoční pondělí nádherně užili. Vydali jsme se spolu s kamarády z klubu agiliťáků z Velkého Meziříčí na procházku po Mlynářské stezce až k nedalekému Řihákovu mlýnu. Procházka to byla docela dlouhá, prošli jsme oba břehy řeky Oslavy, kde se pejsci několikrát vykoupali po neustálém společném dovádění Laughing.

 

 

 

 


09.04.2012

MVP České Budějovice 31.3.2012

     Další skvělý úspěch našich ušatých krásek! Posuzoval rozhodčí Beradze Iuza (GR). Pár fotek zde.

 

Ora: tř. šamp. V1, CAC, CACIB,CAC ČMKU, BOB

Pinkie: mezitř. V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU

 

 


01.04.2012

MVP Nitra 25.3.2012

     Brzy ráno v neděli jsme odjeli na mezinárodní výstavu na Slovensko. Jelikož se měnil čas a ještě k tomu jsme se cítili unavení z předešlého dne, tak jsem moc nedoufala, že budou dobré výsledky. Počasí bylo nádherné, ale den pomalu utíkal a pejsci skoro celou výstavu prospali v pelíšku a vůbec nic je nebavilo. Tentokrát jsem musela sledovat dění ve dvou kruzích. Ale i přesto se zadařilo! Orinka splnila podmínky a stala se Slovenským šampionem krásy.

 

Ora - V1, CAC, CACIB (rozh. H.Ahrens)

Pinkie - V1, CAC, CACIB, BOB (rozh. Š. Štefík)

 

 

 


26.03.2012

Výcvikový den na Kosově hoře

     Nádhernou slunečnou sobotu jsme strávili na setkání honičů spojené s výcvikovým dnem u pana Němce v myslivecké chatě v Kosově Hoře. Sešlo se tam mnoho ušatých pejsků, poznali jsme spoustu nových lidiček a vládla tam bezva nálada. Byli tam pro nás nachystány nejen stopy pro přípravu na barvářské zkoušky honičů pod vedením zkušených rozhodčích, ale i skvělý občerstvení a zábava. Bylo to super, moc děkujeme {#emotions_dlg.jokingly} a těšíme se na další setkání!

Po urputném boji s počítačem fotky opět na rajčeti Laughing

 

Pamětní list od paní Barbory Dančové

 


26.03.2012

Zimní dovádění

     I přes mrazivé dny, které nám (hlavně dvounohým Undecided) znepříjemňovaly delší procházky,  jsme občas zavítali ven. O tom, že mráz jim vůbec nevadil, svědčí mnoho fotek na rajčeti Laughing.

 

 

 

  

 


19.02.2012

Obě holky v Brně bodovaly :-)

     Dnes 5.2.2012 jsme se vydali na mrazivý výstavní výlet do Brna. Holky nás příjemně  překvapily, vedly si skvěle a domů si obě přivezly ocenění V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB! Máme obrovskou radost {#emotions_dlg.love}. Pinkie poprvé nastoupila v mezitřídě. Posuzovala polská rozhodčí Wieremiejczyk-Wierzchowska M.

 

 

 

 


05.02.2012

ZKT Opava

     O víkendu 20.-22.1.2012 jsme se vydali do Opavy, vyblbnout se na společném troubení. Vzali jsme sebou Orinku, jelikož se začala hárat a kousek od města bydlel pejsek-ženich, kterého jsme chtěli navštívit {#emotions_dlg.love}. Víkend to byl náročný. Více fotek na rajčeti.

 

 

 

 


26.01.2012

7.1.2012 VII. Hanácká národní výstava

     Neskutečný začátek roku {#emotions_dlg.jokingly}!!! Sobota v Brně byla naše !!! Pinkie V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG1, BOD. Nastoupili jsme naposledy ve třídě mladých, kterou posuzovala rozhodčí paní Věra Dvořáková. V soutěži o BIG 6.skupiny FCI nás poslal dále pan Štefan Štefík (SR) a nejkrásnějšího psa sobotního výstavního dne posuzoval p. Miroslav Václavík. Pocity, které člověk zažívá se nedají popsat, když víte, že všech pět vybraných psů se umístilo a naše číslo si nechali až na konec - pro tu nejvyšší příčku Laughing . Druhý den jsme se odpoledne vydali opět do Brna, zasoutěžit si o titul nejvyšší BIS. I když jsme ho ale nezískali, přesto je pro nás Pinkie tím nejkrásnějším pejskem celé národní výstavy {#emotions_dlg.love}!

 

 

 

 

 


08.01.2012
TOPlist

 

Tvorba www stránek pro chovatele
© 2011-2013 z Vančáku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba pro chovatele