Novinky 2023 Novinky 2022 Novinky 2021 Novinky 2020 Novinky 2019 Novinky 2018 Novinky 2017 Novinky 2016 Novinky 2015 Novinky 2014 Novinky 2013 Novinky 2012 Novinky 2011
 

Zimní dovádění

       Naše skoro každodenní toulání po lesích {#emotions_dlg.love}.

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

 

 

 

10.02.2019

Pozdravy od štěňátek

     Milé pozdravy od majitelů Déček {#emotions_dlg.jokingly}.

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2019

Pf 2019

 

 

31.12.2018

Naháňka Zadní hory - 27.12.2018

     Náročná naháňka v beskydských horách nám ukázala, že kondička není taková, jakou bychom si představovali. Teploty nad nulou a mokrý sníh udělal své. Obě holky ale přispěly k velkému výřadu - jsem na ně moc pyšná. Po ukončení lovu na nás čekal večer plný dobrot, skvělé zábavy a bohaté tomboly.

 

 

 

 

 

 

30.12.2018

Pozdrav od Daiquiri

     Co se v mládí naučíš ... tak tohle jsou zprávy a fotky, které moc potěší a zahřejí u srdce každého chovatele, že zrovna málopočetné plemeno nachází svoje uplatnění při práci a ne jen běhání po výstavách ... Děkuji majiteli Daiquiri za lásku, čas a péči, se kterou se o ni celá rodina stará. Její pohled mluví za vše Laughing. Určitě o ni ještě uslyšíme {#emotions_dlg.yes}!

 

 

 

30.12.2018

Draco a Diesel

     Dva kluci Draco a Diesel stále čekají na svoji milující rodinu!

 

 

 

25.12.2018

Pozdravy od štěňátek

     Je moc milé a pro nás více než vítané, když příjde zpětná odezva od majitelů štěňátek a podělí se s námi o radosti a strasti se svými novými kamarády. Jsme moc rádi za všechny informace, snažíme se pomoci a poradit jim v různých situacích, ať už se jedná o výchovu, výcvik nebo výstavy.

Tentokrát si vzpoměl a napsal domů Daario, který žije na Slovensku a Darcy s její úžasnou smečkou. Jsou to takoví její malí-velcí ochránci {#emotions_dlg.love}. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších radostných chvil!

 

 

 

   

 

     

 

25.12.2018

Naháňka Václavovice 8.12.2018

     Mezi starostmi o štěňátka a prací, jsme si odskočili na naši první letošní akci. Snad nebude jediná ... Holky si to parádně užili a kupodivu se unavila i naše paní ušatá, u které to nebývá zvykem. {#emotions_dlg.jokingly}

 

 

 

 

 

 

16.12.2018

Švycká štěňátka

     Ve středu bylo našim švyckým štěňátkům 11 týdnů. Na svoje nové pánečky ještě stále čekají 3 statní, nádherně zbarvení, ušatí kluci. Diesel, Draco a Dundee - chlapi do nepohody, na dlouhé procházky, na lov, na výstavy a nebo třeba na gauč {#emotions_dlg.jokingly}! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Smlouva a chovatelský servis samozřejmostí! Pejsci jsou očkováni, čipováni, s vystaveným petpassem!

 

 

 

 

15.12.2018

Pozdrav z Polska

     Pozdrav a fotku z Polska nám poslali majitelé našeho odchovu z vrhu A - Afry z Vančáku. Její novou kamarádkou je polská honička Sansa. Obě jsou lovecky vedeny a je vidět, že i pohodlí si umí řádně užít! Laughing

 

 

 

15.12.2018

Dareios v novém domově

     Milé zprávy nám poslala panička od Dareia. Má nového kámoše, sice trošku většího, ale jistě z nich budou skvělí kámoši {#emotions_dlg.jokingly}. Moc děkujeme za fotečky!

 

 

   

15.12.2018

Štěňátka - 9 týdnů

     Dnes je našim loupežníkům 9 týdnů a přesto, že už jich není 9, je nás plný dvorek. Většina již našla svůj domov, ale je tu pár takových, kteří stále čekají . Přesto, že venku už mrzne, užili si opět sluníčka - venku je stále co objevovat. Více fotek ve fotogalerii ...

 

 

 

 

 


28.11.2018

Štěňátka

     Švycká štěňátka stará 8 týdnů hledají svůj domov! 4 kluci a 1 fenečka stále volní! Nezávazná návštěva vítána.

 

FOTOGALERIE ...

 

 

 

 

     

 

25.11.2018

Štěňátka posílají pozdravy

     Milé zprávičky a krásné fotky jsme dostali od majitelů štěňátek, která jsou již v nových domovech. Danae se svojí malou paničkou Laughing, Daenerys, které dělá společnost německá honička Fabi a Daiquiri. Všechny holky jsou prý velké pohodářky, rychle si zvykly a jsou skvělými společníky na zimní večery {#emotions_dlg.jokingly}. Všem moc děkujeme za zprávy!

 

Na svoje nové rodiny ještě stále čeká poslední fenka Darcy a kluci Dareios, Diesel, Dundee a Draco! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

 

 

Danae


 

 

 

Daenerys


 

 

 

Daiquiri


22.11.2018

Švycká štěňátka - 8 týdnů

     Tito krásní ušáčci ještě stále hledají nový domov. Štěňátka jsou již k odběru! Vymazlená, čistotná, očkovaná, čipovaná! Pro více informací volejte 605582527! Nezávazná návštěva vítána!


FOTOGALERIE ...

 

 

      ,

 

       

 

18.11.2018

Švycká štěňátka - 7 týdnů

     Dnes slaví naše švýcka 7 týdnů. Na dobu, kdy se měla narodit jsme se tolik těšili, a najednou přichází doba loučení. Uteklo to jako voda. Některá nás opustí už tento týden, kde na ně v novém domově čekají noví kamarádi.

 

Na svoji novou rodinu ale stále čekají fenka Darcy a pejsci   Diesel, Draco a Dundee!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Štěňátka jsou již k odběru!

 

FOTOGALERIE ...

 

 

   

 

   

 

   

 

14.11.2018

Švycká štěňátka - 6 týdnů

     Ve středu bylo našim švycáčkům 6 týdnů. Pomalu se chystáme na první očkování a čipování a některým se už pomalu balí baťůžky do nových domovů, kde na ně netrpělivě čekají. Všechno uteklo jako voda. Jak počasí dovolí, tak dovádí venku, bohužel sluníčka si už moc neužíváme.

 

Někteří pejsci ještě stále čekají na své nové majitele. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, se vším poradíme, vysvětlíme, nezávazná návštěva vítána!

 

Více foto ve fotogalerii ...

 

 

 

08.11.2018

Švycká štěňátka - 5 týdnů

     Ve středu bylo našim ušáčkům 5 týdnů. Švycká devítka roste do krásy! {#emotions_dlg.love}

Brzy přidáme novou fotogalerii!

 

 

 

 

   

 

   

 

   

 

 

03.11.2018

Aggie - Vítěz zkoušek

     V sobotu 27.10.2018 jsme s Aggou úspěšně absolvovali předběžné zkoušky barvářů ve Visalajích - OMS Frýdek-Místek. I když Agga má už svůj věk, byla pro nás důležitá lovecká upotřebitelnost. Jako jediná hannoveračka nás moc mile překvapila a s počtem 256 bodů získala 1.cenu, pohár pro Nejlepší práci na stopě a stala se zároveň Vítězem zkoušek!

 

Touto cestou bych chtěla ještě jednou poděkovat všem, kdo nám moc pomáhali a stáli při nás! Moc si toho vážíme!

 

 

FOTOGALERIE ...

 

 

   

 

 

 

 

 

02.11.2018

Cairo vítěz zkoušek

     Dnes jsme dostali úžasnou zprávičku od majitelů našeho odchovánka Caira z Vančáku! V Dolním Lánově úspěšně složil barvářské zikoušky honičů v 1.ceně a třešničkou na dortu bylo, že se stal vítězem zkoušek!

Moc oběma gratulujeme a přejeme mnoho dalších radostných chvil! Máme velikou radost!

 

 

 

20.10.2018

Švycká štěňátka 3.týden

     Naši 3týdenní ušáčci se mají k světu. Už jim povyrostla ouška a dávají o sobě hlasitě vědět Laughing. Začínáme pomaličku s příkrmem, neboť mamince Píně je už u štěňátek dlouhá chvíle ...

 

 

   

 

   

 

   

 

 

19.10.2018

Pinkie Bencilla

     V sobotu 13.10.2018 naše Pinuška oslavila 8. narozeniny! Svoji úžasnou nejen výstavní, loveckou, ale i chovnou kariéru zakončila narozením 9ti krásných zdravých štěňátek. I když ... lovecká a snad i výstavní kariéra ve skupině veteránů ji ještě čeká Wink!

 

Přejeme jí hlavně hodně zdravíčka a hlavně pevné nervy nejen jí, ale i nám při odchovu štěňátek!

V případě zájmu o toto úžasné plemeno nás neváhejte kontaktovat. Momentálně jsou volní už jen pejsci.

 

 

 

 

16.10.2018

Švycká štěňátka 2.týden

      Týden utekl jako voda a naše štěňátka už koukají na svět {#emotions_dlg.love}. I přes jejich větší počet, maminka Pína má mlíčka dostatek a tak s přikrmováním pomáháme jen občas. Na váze nám pěkně přibírají.

 

Více foto ve FOTOGALERII ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.10.2018

Švycká štěňátka 1.týden

     Ve středu byl štěňátkům 1 týden. Bohužel, během této doby jsme o jednu fenečku přišli. Štěňátka prospívají, rostou jako z vody a dnes už skoro všechna koukají na svět. Maminka Pinkie se vzorně stará. Představujeme Vám naši devítku ve jménech.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

 

Více foto ve FOTOGALERII ...

 

 

 

  

 

08.10.2018

Máme štěňátka!

     Vrh D je na světě !  Dne 26.9.2018 se Pinkie narodilo 10 krásných štěňátek, v poměru 5 holčiček a 5 kluků. Vše probíhalo bez jakýchkoliv komplikací, štěnátka jsou velmi čilá a maminka o ně vzorně pečuje.

 

V případě zájmu o toto nádherné ušaté plemene nás neváhejte kontaktovat. Se vším poradíme! Nezávazná návštěva vítána!

 

 

 

 

 

 

29.09.2018

Očekáváme štěňátka - vrh D

     S radostí oznamujeme, že se zadařilo a na konci září očekáváme narození štěňátek švyckého honiče z naprosto nepříbuzného spojení, s norským importem Wilmer Klingelia´s alias Scooby. Bude to po lovecké stránce velmi nadějný vrh. Matka je lovecky vedena a předci pejska jsou využívaní na lovech v Norsku. Štěňátka budou k odběru začátkem prosince. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

 

 

02.09.2018

Plánujeme štěňátka

    Po dlouhém přemýšlení jsme se rozhodli pro poslední vrh švyckých honičů. Otcem by měl být nepříbuzný pes dovezený z Norska - Wilmer Kingelia´s. V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat.

30.07.2018

Štěnda slaví narozeniny

     Uteklo to opět jako voda - dne 16.7. a 19.7. oslavil hannoverský vrh B a švycký vrh A své již 4.narozeniny! Všem přejeme hodně zdraví a těšíme na občasné zprávy!

 

 

 

 

29.07.2018

Švycký vrh C - 1 rok

     Dne 2.7.2018 oslavil náš klučičí vrh C - Cairo, Castor, Cee´d a Cernunn své první narozeniny. Ve svých převážně mysliveckých rodinách se mají skvěle. Moc děkujeme za občasné zprávy a fotky, o tom, jak se "naši" kluci mají. Přejeme mnoho zdraví a dělejte svým majitelům jen radost!

 

 

 

 

 

 

 

08.07.2018

Pinkie podruhé babičkou

     Dne 5.5.2018 se v chovatelské stanici Moravian Pride naší Alishi (Fibě) narodilo 6 krásných štěňátek - 4 holčičky a 2 kluci. Fenečka i štěňátka jsou v pořádku. Těšíme se na brzkou viděnou {#emotions_dlg.love}! Je to neskutečné, ale už na všechna čekají budoucí majitelé. Snad se dočkáme i my Laughing. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

  

01.06.2018

Pozdrav od Castora a Caira

     Milé zprávy jsme dostali od našich švyckých kluků Castora a Caira. Oba jsou v mysliveckých rodinách v horských oblastech Jeseníků a Krkonoš. Z obou vyrostli statní pejskové a svým majitelům dělají velkou radost. Moc děkujeme za fotky!

 

 

 

 

 

  

01.06.2018

NVP Ostrava 7.4.2018

     Po dlouhé době opět na výstavě, tentokrát můžeme říct, že jsme to měli za rohem Laughing. Švycká konkurence byla velká, ale my jsme se rozhodně neztratili a pan rozhodčí T.Havelka udělil krásný posudek ve třídě pracovní: V1, CAC.

I naše hannoverská veteránka bodovala. Paní rozhodčí z Polska Anna Rais obdivovala naší Orku, jak ve svém věku 11 let vypadá skvěle. Ora z Mědníku si odnesla ocenění: V1, Best Of Veteran.

 

Velkou radost nám udělala vnučka naší Pinkie - Bailey Moravian Pride - stala se vítězem plemene BOB a pejsek Bruce Moravian Pride získal ocenění VD1 ve třídě mladých.

Nečekané setkání bylo s neteří naší hannoverské Ory. Na první pohled jsme poznali, že jsme jedna rodina {#emotions_dlg.jokingly} - Ria z Mědníku se stala vítězem plemene BOB!

 

Potkali jsme mnoho známých tváří, jen nás mrzí, že vše bylo tak hektické a odpoledne nás čekal jiný program. Snad příště bude více času Smile!

 

 

 

18.04.2018

Švycký vrh B - 2 roky

     Dne 3.4.2018 oslavil náš švycký vrh B - Bacardi, Bard, Boss, Barila a Bless své 2.narozeniny. I když Bardík už tu s námi není a Boss je doposud nezvěstný, přejeme ostatním vše nej, ať dělají svým majitelům jen radost!

 

 

   

 

14.04.2018

Pozdrav od Aireen

     Milé zprávy a krásné fotečky ještě se zimní tématikou, nám poslala naše nejsvětlejší fenečka z prvního vrhu Aireen. Na procházky chodí se svojí spolubydlící bíglicí Fionkou Laughing. Moc děkujeme za zprávy!

 

 

 

03.04.2018

Výletování po Beskydech

     Naše výlety po shozech, zatím sice neúspěšné Smile, zato procházka  a výhledy k nezaplacení!

 

 

 

 

 

30.03.2018

Plánovaná štěňátka

     V chovatelské stanici Moravian Pride plánují po naší Alishe z Vančáku (Fibě) štěňátka. Otcem bude povahově i exterierově úžasný Scooby, dovezený z Norska! Moc se na ušáčky těšíme!

 

 

19.03.2018

NITRADOG 2018 - 10.2.2018

     Po delší době opět na výstavě a s plnou parádou! :) Užili jsme si krásný den s přáteli na výstavě na Slovensku. S Pínou jsme přijeli podpořit našeho odchovánka Cernunna, žijícího právě na Slovensku. Cerinek se poprvé předváděl v dorostu a získal krásný posudek od paní rozhodčí Hany Ahrens (A). Vůbec se nebál a předváděl se jako ostřílený šampion Laughing! Roste z něj krásný pes a určitě o něm ještě uslyšíme.

 

Pinkie ve třídě pracovní: V1, CAC, CACIB, BOB a postup mezi 5 nej ze 6.skupiny FCI

 

Cernunn z Vančáku v dorostu: VELMI NADĚJNÝ

 

Moc majitelům Cernunka gratulujeme!

 

 

 

  

11.02.2018

Arian z Vančáku

     Moc děkujeme za milé zprávy a fotky od majitelů Ariana alias Jarouška! Na dovádění ve sněhu má svoji stejně divokou kamarádku výmaračku Mínu Laughing.

 

 

  

 

 

09.02.2018

Úlovek

     S naším úspěšným lovcem! {#emotions_dlg.love}

 

 

 

 

 

07.02.2018

Na horách

     Když za sněhem, tak jedině na hory Laughing! Výletování po Beskydech jsme si zamilovali!

 

Více ve fotogalerii...

 

 

 

  

07.02.2018

U prasátka

     Mezi svátkama jsme měli možnost jít se podívat na sraženého divočáka. Holky tak velkého a voňavého čuníka ještě neviděli. Aspoň jsme se vyfotili {#emotions_dlg.jokingly}.

 

 

 

 

 

07.02.2018

Návštěva u Alishy a Bailey

     Dnešní dopoledne jsem strávila mezi rezavými ušáčky v chovatelské stanici Moravian Pride. U dcery (Alishy) a vnučky (Bailey) naší Pinkie. Jsou to povahově moc milé a pohodové holky. Škoda, že to tak rychle uteklo! {#emotions_dlg.love}

 

 

   

 

 

06.02.2018

Cairo

     Cairo opět posílá milé pozdravy a krásné fotky z nádherné krajiny hor, kde žije. Prostředí, které je honičům nejbližší, kde jsou nejšťastnější! Moc majitelům děkuji, že se mu věnují tolik času.

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2018

Sváteční pozdravy od štěňátek

     Jsme moc rádi, když si na nás naše štěňátka vzpomenou! Moc děkujeme za krásná přáníčka od Cee´da, Alishy a Alvina!

 

 

    

 

06.01.2018

Lovecká sezóna

     Ani my jsme v této sezóně nezaháleli a účastnili se občas nějaké té naháňky. Jen ten sníh nám bohužel chyběl :).

 

 

  

  

05.01.2018

Pozdrav od Caira

     Milé zprávičky a fotky nám poslal ušáček Cairo ze svého domova na horách. Moc děkujeme! Laughing

 

 

 

   

 

05.01.2018

PF 2018

     Šťastný vstup do nového roku, hlavně hodně zdraví a úspěchů s Vašimi čtyřnohými mazlíčky všem našim přátelům a návštěvníkům stránek přeje CHS z Vančáku!

 

 

03.01.2018
TOPlist

 

Tvorba www stránek pro chovatele
© z Vančáku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba pro chovatele