Novinky 2020 Novinky 2019 Novinky 2018 Novinky 2017 Novinky 2016 Novinky 2015 Novinky 2014 Novinky 2013 Novinky 2012 Novinky 2011
 

Cernunn z Vančáku

     Milé zprávy a spousty foteček jsme dostali od majitelů Cerníka, který bydlí na Slovensku. Bude to zřejmě pánečkův velký mazlíček! Laughing U těchto ušáčků to snad ani jinak nejde ...

 

 

 

   

 

25.11.2017

Afra z Vančáku

     Milý pozdrav a fotky z lovecké sezóny nám poslala naše holčička z Polska. Máme z ní radost a přejeme mnoho nejen loveckých úspěchů!

 

 

    

22.11.2017

Hon Blízkov 11.11.2017

     Krásné počasí, fajn vycházka ... :)

 

 

   

 

22.11.2017

Pozdrav od Castora

     Milé zprávy a fotky jsem obdrželi od majitelů Castorka alias Tora, jak mu doma říkají Laughing! Dlouhé uši a ocásek maminku nezapřou! :).

 

 

 

 

11.11.2017

Cairo lovec

     Cairo a jeho první velký dosled. Sice jen 60m, ale začít se nějak musí. A jak píše majitel - "Prvně z něj byl vyvalený, ale pak mu dal co proto!" Laughing Bude to velký lovec! Moc děkujeme za fotky!

 

 

 

 

 

07.11.2017

Pozdrav od Cee´da

     Milé zprávičky a fotky jsme dostali od Ceedečka. Roste z něj krásný pejsek, který svoji maminku Pinkie nezapře! Na fotce se svým nejmenším člověčím kamarádem jsou velcí kámoši.

 

 

    

29.10.2017

Pinkie 7 let

     Už je to 7 let, co posílila naši smečku švycká ušatá kráska Pinkie Bencilla. Zažili jsme toho za tu dobu mnoho. Absolvovali jsme spolu řadu zkoušek - učili jsme se navzájem, odchovala 3 vrhy - její figura nikdy neutrpěla :), úspěšná byla nejen na výstavách, ale zapojila se také do podmínek naší české myslivosti. Přejeme mnoho zdraví a elánu do dalších let, tak jak tomu bylo doposud!

 

 

  

15.10.2017

Hannoverský vrh A - 5 let

     Další rok utekl jako voda, a náš první vrh - Arlenka a Agginka 5.10.2017 oslavili už 5. narozeniny! Přejeme hodně zdravíčka a mnoho pracovních úspěchů! Laughing

 

 

 

 

 

15.10.2017

Jelení říje Beskydy

     Nádherné podzimní dny v příjemné společnosti, jsme zažili na horách v Beskydech. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek, stejně tak pro naše barvářky, které měli i možnost krátkého dosledu.

 

 

  

 

 

15.10.2017

Alisha na výstavě v Polsku

     Koncem září se Alisha z Vančáku zúčastnila výstavy v polském Rybniku, s krásným výsledkem - Exc.1, CWC/CAC, BOS. V odpoledních soutěžích si spolu se Scoobym vyběhali krásné 4.místo v párech! A že jim to slušelo - nádherný pár {#emotions_dlg.love} . Moc majitelce gratulujeme a děkujeme za fotky!

 

 

 

 

15.10.2017

Pozdravy od štěňátek

     Milé zprávy a fotky jsme dostali od majitelů štěňátek z vrhu C - zleva Cairo, Cee´d a Cernunn.

 

 

 

 

 

 

25.09.2017

Výletování po horách

     Než odjel poslední ušáček do nového domova v Krkonoších, vyrazili jsme s celou smečkou na výlet do Beskyd a řádně si to užili Laughing.

 

 

 

 

 

25.09.2017

Valíček navštívil brášky

     Minulý týden se přijel podívat za svými brášky Avalon z Vančáku se svojí paničkou. Naše holky, i když jich byla velká převaha, přivítali Valíčka s radostí, ba přímo s potěšením - konečně nějaký mužský jedinec {#emotions_dlg.lol}.  Moc moc děkujeme za milou návštěvu.

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

 

26.08.2017

Švycká štěňátka 7.týdnů

     Uteklo to jako voda, a najednou je to tu. Včera bylo štěnátkům 7 týdnů a pomalu se musí balit do nový rodin, kde už na ně netrpělivě čekají. Fotit už se v klidu nenechají, našli si totiž novou zábavu - první seznámení s pachem jelení zvěře! A moc se jim to zamlouvalo! {#emotions_dlg.jokingly} Mám z kluků radost a doufám, že majitelé ji budou mít taky!

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

 

 

21.08.2017

Bacardi na návštěvě

     Minulý týden nás přijel navštívit se svojí paničkou Bacardi. Vyrostl z něj krásný nohatý pes, který svoji maminku podle hlavy nezapře.

Majitelka nešetří chválou  - Bacardi je velký pracant. Chodí na speciální cvičák, kde se dělá poslušnost, agility a různé triky, vyrážejí spolu na výlety do hor a běhají caniscross. Nejraději má ale mantrailing - jde do toho celým srdcem a přesně ví, co má hledat.

Mám z pejska radost a hlavně z toho, že se i jako honič umí pracovně prosadit!

 

 

 

21.08.2017

Štěňátka 6.týden

     V neděli štěňátka měla 6 týdnů a už si pomalu balí baťůžky do nových domovů. Již jsou očkovaná, čipovaná, s vystaveným petpassem a už jen čekáme až k nám dorazí jejich "občanky" Laughing.

 

Více ve fotogalerii ...

 

   

 

    

 

 

 

14.08.2017

Štěňátka 5.týden

     Naši kluci měli v neděli 5 týdnů! {#emotions_dlg.love}

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

08.08.2017

Štěňátka 4.týden

     Už je nám měsíc! Už týden baštíme pevnou stravu, šlapeme si po ouškách a začínáme trápit maminku Pinkie, která už pomalu s námi ztrácí trpělivost Laughing ...

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

 

 

30.07.2017

Štěňátka 3.týden

     Štěňátkům včera byli 3 týdny. Už jsou natolik aktivní, že jsme museli postavit ohrádku a už tráví nějakou tu chvilku venku. 

Zleva: Cernunn, Castor, Cee´d, Cairo

 

 

Více ve fotogalerii ...

 

24.07.2017

Vrh A - 3 roky

     Včera oslavili naši švyčtí odchovánci z vrhu A 3 roky - Alvin, Arian, Arn, Avalon, Afra, Aireen, Ally, Alisha a Aidička, kterou bohužel lovecká vášeň zavedla až za duhový most ...

Všem ušáčkům přejeme pevné zdraví a ať dělají majitelům jen samou radost!

 

 

 

20.07.2017

Štěňátka 2.týden

 

      V neděli byli našim ušáčkům 2 týdny. Rostou neskutečně rychle a jejich váha přesáhla 1,5 kg. Je vidět, že maminka má mlíčka dostatek a hodně výživné Laughing. Už koukáme na svět, a tak za chvíli nás bude plný dvoreček. Všechni kluci jsou již rezervováni a noví majitelé se na ně už moc těší!

 

Více ve fotogalerii ...

 

   

 

   

17.07.2017

Vrh C - 1.týden

     Uteklo to jako voda a už týden se těšíme z našich kluků. Rostou přímo před očima a jejich váha se skoro zdvojnásobila {#emotions_dlg.jokingly}!

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

 

 

09.07.2017

Švycký vrh C

     To jsme my  {#emotions_dlg.love} ...

 

 

 

 

 

 

 

04.07.2017

Jsme na světě!

     V brzkých nedělních hodinách 2.7.2017 se narodili Pinkie čtyři krásně urostlí kluci! I přes jejich větší váhu, porod proběhl vcelku hladce. Maminka z nich nespustí oči a vzorně se o ně stará. Teď už nás čeká jen příjemná povinnost s vybráním jmen na C Laughing!

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, se vším poradíme!

 

 

 

 

03.07.2017

Pozdrav od Ally

     Milý pozdrav jsem dostali od Ally z Vančáku, žijící a věnující se lovu na Slovensku, tentokrát ze psího salonu Laughing!

 

 

 

26.06.2017

Na návštěvě u Alishy

     Minulý týden jsem využila možnosti navštívit dceru a vnučku naší Pinkie - Alishu a Bailey. Alisha se v sobotu zúčastnila speciální výstavy KCHŠH a ve třídě otevřené si vyběhala krásné ocenění - V1, CAC (rozh. Stanislava Janická). Majitelce moc gratulujeme!

 

 

 

          

 

 

26.06.2017

Už se to blíží

     Tak už se nám to pomaličku krátí - dnes je 53.den březosti. Pína to zvládá i v těchto vedrech velice dobře, sluníčka si přímo užívá, jenom na procházkách už je na sebe opatrnější.

 

 

 

 

 

21.06.2017

Očekáváme štěňátka švyckého honiče - vrh C

 

19.06.2017

Klubová výstava barvářů - Libavá 10.6.2017

     S naší veteránkou Orinkou jsme se vypravili po delším čase na klubovou výstavu. Lákalo nás hlavně prostředí kde se konala a také zajímavý doprovodný program - chovatelská přehlídka trofejí, chladnokrevní koně a mnoho dalšího - to vše ve vojenském újezdě Libavá.  I když většinu dne dost propršelo, vynahradilo nám to setkání s mnoha přáteli.

Ora ve třídě veteránů v konkurenci obdržela krásný posudek a ocenění: Exc.1, Best Of Veteran  (posuzoval MUDr. Tadeáš Máślanka) 

 

 

 

 


 


13.06.2017

Pozdrav z Norska

     Fotky z dosledu jsme dostali od majitele Barona z Vančáku a Luny z Norska. Srnec byl sražen autem a oba barváři ho dohledali a bylo tak ukončeno jeho trápení. Máme z kluka velkou radost a těšíme se na další zprávy Laughing.

 

 

    

 

13.06.2017

Bacardi z Vančáku

     Musíme se pochlubit krásnými fotkami od majitelky Bacardiho. Vyrostl z něj krásný pes, i přes jeho nestandardní zbarvení - o to více je ale dokonalejší {#emotions_dlg.love} ! Podle slovmajitelky je to velký sportovec, skvělý parťák, učenlivý a cokoliv dělá ho velice baví.

 

 

   

 

08.06.2017

Očekáváme štěňátka - vrh C

     Tak jsme se konečně dočkali a na první červencový týden očekáváme narození švyckých štěňátek - vrh C! Otcem je úžasný pes s milou a klidnou povahou Eric Haniččina zahrádka. Doufáme, že stejně jako štěnda z prvního vrhu podědí lovecké geny po mámě Pinkie a budou mít také využití v lovecké praxi. Moc se těšíme! {#emotions_dlg.love}

 

 

 

 

 

 

30.05.2017

Pozdrav z Holandska

     Milý pozdrav a krásné fotky jsme dostali od majitelů Bless z Holandska. Vyrostla z ní krásná psí slečna, a maminku Pinkie určitě nezapře Laughing!

 

 

  

22.05.2017

Výletování po Beskydech

 

 

 

     Více ve fotogalerii ...

 

09.05.2017

Ora z Mědníku

     Dnes je to 10 let, co se narodila naše "Jaruška" Oruška  . Moje srdeční záležitost, moje "paní učitelka" v kynologii ...
Přejeme Ti hlavně hodně zdravíčka, protože víme, že je to dnes to nejdůležitější!

 

 

26.04.2017

Na návštěvě u švycátek

     Minulý týden o velikonočních svátcích jsme využili možnosti navštívit štěňátka po naší Alishe z Vančáku, ještě než se rozjedou do nových domovů. Přidala se k nám i Peťa s Valíčkem (Avalon z Vančáku). Děkujeme za příjemně strávený den! Laughing

 

Více ve fotogalerii ...

 

 

  

 

 

23.04.2017

Boss z Vančáku

     Milý velikonoční pozdrav a krásné fotky jsme dostali od našeho švyckého ušáka Bosse Laughing.

 

 

 

 

 

16.04.2017

Švycký vrh B

     Dnes slaví náš neobvykle zbarvený vrh B - Bacardi, Bard, Boss, Barila, Bless -  1 rok. {#emotions_dlg.love}  I přes nepřízeň osudu, kterou jsme si prošli a od té doby jedeme po svém ..., našli úžasné pánečky, kterým moc děkuji za péči a za čas, který jim věnují !!! Vím, že to někdy není jednoduché Laughing  
Ne všem byl ale vyměřen stejný čas - Bardiku chybíš nám!

 

 

 

03.04.2017

Alisha z Vančáku

     První potomci z našeho odchovu se narodili 10.3.2017 v chovatelské stanici Moravian Pride ! Alisha (Fíba) porodila 6 krásných štěňátek - 5 holčiček a 1 kluka. Mají se čile k světu a moc se těšíme, až je uvidíme naživo! {#emotions_dlg.love}

 

Více ve fotogalerii ...

 

  

19.03.2017

Jarní výletování

 

 

 

 

14.03.2017

Pinkie babkou :)

     V chovatelské stanici Moravian Pride brzy příjdou na svět švycká štěňátka - první vnoučátka naší Pinkie. Moc se na ně těšíme! {#emotions_dlg.love}

Zároveň se těšíme i na naše štěňátka, která plánujeme na léto!

 

 

 

 

07.03.2017

DUO CACIB Brno - 4.2.2017

     V sobotu jsme si po dlouhé době udělali výlet na výstavu. Tentokrát se předváděla pouze nejstarší fenečka Ora z Mědníku ve třídě veteránů. Posuzovala slovenská rozhodčí paní Viera Staviarska. Ora se jí na svůj věk velmi líbila - vyzvedla pěkné osvalení a jiskru při předvádění. Co mě ale velmi mile překvapilo bylo, že Orka za sebou nechala mladší konkurenci a obdržela doposud nejlepší posudek s oceněním - V1, Best Of Veteran, Best of Opposite Sex !

Tímto také splnila podmínky pro zadání titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION ! Laughing

 

 

   

 

 

07.02.2017

Avalon na lovech

      Velkou radost na poli myslivosti nám dělá i další odchovánek Valíček. Jsem na něj náležitě pyšná! Pod správným vedením, lze i toto málo známé vysokonohé plemeno využít v našich podmínkách Laughing.

 

 

   

 

04.01.2017

Pozdrav od Ally

     Sváteční pozdravy a fotky z lovu jsme dostali od naší Allynky žijící na Slovensku Laughing.

 

 

 

 

 

04.01.2017
TOPlist

 

Tvorba www stránek pro chovatele
© 2011-2013 z Vančáku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba pro chovatele