Novinky 2020 Novinky 2019 Novinky 2018 Novinky 2017 Novinky 2016 Novinky 2015 Novinky 2014 Novinky 2013 Novinky 2012 Novinky 2011
 

CLUB SHOW a WORLD DOG SHOW MILANO 2015 (I)

     Dlouhou cestu jsme absolvovali na naši druhou světovou výstavu psů, která se konala v italském Miláně, pro naše plemena ve dnech 10. a 11.6. Součástí byla i klubová výstava, která se konala den před světovkou. Lákala mě hlavně představa návštěvy země, kde jsem ještě nikdy nebyla a tak nabídka možnosti jet i jako řidič se nedala odmítnout.

Byla to jedna z mála zahraničních výstav, kde jsme zažili konkurenci a pro nás dost početnou {#emotions_dlg.jokingly}! Ostatní přihlášení pejsci byli pouze z Itálie. Škoda jen, že obě výstavy posuzovali rozhodčí také z Itálie ....

 

Na Club Show posuzoval rozhodčí Gian Ercole Mentasti (I) a Pinkie ve třídě pracovní porazila fenky a získala ocenění - Exc.1, CAC, BOS!

Druhý dne na World Dog Show posuzoval velice přísným okem Massimiliano Mannucci (I) a tentokrát se mu Pína zdála dost velká ( byla o fous vyšší než italský pes) a tak jsme vybojovali - Exc.2, res. CAC, res. CACIB ! Ale i přesto jsem byla neskutečně šťastná, jelikož tímto Pinkie splnila podmínky pro udělení CH ITALIANO !!! Velké díky tak patří hlavně naší handlerce Petře Kolegarové Laughing.

 

Ještě dnes jsem ale z tohoto výletu trochu v rozpacích...  Zažili jsme nejen příjemné chvíle v kruhu přátel, poznali nové tváře, radovali se z úspěchů nejen našich ale i přátel nejen z ČR i SR, ale také jsme na vlastní kůži poznali velice nepříjemné chvíle ... první den jsme měli obrovské štěstí - našli jsme výstaviště za minutu dvanáct, někteří takové štěstí bohužel neměli. Značení skoro žádné, a ani místní nevěděli nic o konání takové velké akce. Další ranou bylo posuzování podle italských pravidel i přesto, že se odkazovali na pravidla FCI {#emotions_dlg.sad}. Tečkou nakonec bylo, když majitelům jurských honičů se nelíbilo posuzování rozhodčího - nezadal 12ti psům žádný titul a rozhodčí byl nucen si zavolat ochranku!

 

Byl to chvílemi adrenalin - my měli ŠTĚSTÍ ... prostě Itálie je Itálie! Wink Naštěstí náplast na zpáteční cestě byla dostatečná - navštívili jsme nádhernou písečnou pláž v Lignanu!

Moc díky za krásný výlet Ivano {#emotions_dlg.yes}!

 

Fotek máme mnoho - z cesty do Milána, první den na Club Show, a hlavně z druhého dne na WDS ...

 

 

 

 

 

TOPlist

 

Tvorba www stránek pro chovatele
© 2011-2013 z Vančáku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba pro chovatele